Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

Дата заснування: 1976

Президент: Тетяна Ситник

Головний тренер: Олександр Кулик

Стадіон: «Савинці»

Історія

Футбольна команда Олімпія із с.Савинці Миргородського району була створена у 1976 році на базі колгоспу «Більшовик». Через відсутність власного футбольного поля, яке  відповідало хоча б стандартам місцевого рівня, колектив проводив поєдинки в сусідньому селі з мальовничими краєвидами – Зеленому Куті. Воно являло собою структурний підрозділ названого колгоспу.

Савинцівська «Олімпія», незважаючи на юний вік, кілька років поспіль здобувала першість Миргородського району, ставала призером обласних турнірів серед сільських колективів фізкультури. З початком перебудови (1985 р.) ця футбольна дружина, як не прикро, на цілу чверть століття припинила своє існування. Аж поки у 2011 році керівник господарства ТОВ «Савинці» Тетяна Ситник не реанімувала футбольний колектив.

З цього моменту розпочався «золотий» період в історії клубу. Нині він найсильніший на Полтавщині, три останні роки поспіль ставав чемпіоном області, п’ять років поспіль (!) брав Кубок області.  Не маючи рівних в рідному регіоні, «Олімпія» не проти випробувати сили на всеукраїнській арені, регулярно виступаючи в аматорському кубку України

Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

Досягнення

Переможець Чемпіонату Миргородського району: 2012

Переможець Чемпіонату Полтавської області: 2016, 2017, 2018

Володар Кубку Полтавської області: 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Володар Суперкубку Полтавської області: 2015