Нафтовик обіграв Зірку та потіснив Локомотив з третього місця

Група 2 • 1-й ТУР

Нафтовик (Охтирка) – Зірка (Кропивницький) – 3:0 (3:0)
Голи: Чеглов, 2, Шаврін, 7, 22

Нафтовик: Старченко, Плечій, Покосенко, О.Лапін©, Масло (Черепанський, 86), Кісіль (Назаренко, 86), Гончар (Сосєдко, 72), Чеглов, Мряченко (Васильєв, 46), Васильченко (Хомич, 58), Шаврін. Запасні: Бірюк, Іщенко. Тренер: Віталій Бала.

Зірка: Косівський, Мачелюк©, Кияниця, Кваша, Лопушенко, Бондар, Ткач (Михайленко, 62), Манастирний, Жадан (Бурлаченко, 72), Марценюк, Катеринка (Холявко, 80). Запасні: Скляревський, Філюшин, Ніколенко. Головний тренер: Самір Гасанов.

• 16:00; 08.04.2023. 1 тур. Полтава. Стадіон “Молодіжний”. Поле 4 (шт.); +16С
  • Суддя: Плєшко Павло (Кременчук)
  • Попередження: Марценюк, 64

Цей матч переносився двічі ‒ спершу з вересня на 20 листопада, потім – уже на весну. Втім, команди вийшли в досить традиційних для себе складах. Тільки двоє новачків на обидві команди – фланги Нафтовика посилили гравці з досвідом виступів у професіональних змаганнях, захисник Плечій (юнацький склад Зорі, ВПК-Агро, Кристал із Херсона) і півзахисник Чеглов ‒ він раніше грав за Сталь (Кам’янське), Полісся (Житомир), Енергію (Нова Каховка), ФК Суми, Вікторію  (Миколаївка).

Новачки зіграли свою роль відразу ж на старті. Мряченко підключився до атаки через правий фланг і подав, захисник невдало виніс, а Максим Чеглов прийняв і тут же розстріляв ворота з лінії карного майданчика ‒ 1:0 на 2-й хвилині. На досягнутому Нафтовик не зупинився й продовжив атакувати, виконав кілька стандартів поспіль. І ось після кутового від Мряченка колишній нападник Зірки Вадим Шаврін головою направив м’яча в сітку – 2:0.

Ще до перерви охтирська команда закріпила перевагу. Після ауту на лівому фланзі Васильченко вирізав майстерну подачу, а все той же Шаврін знову ж таки ударом головою невідпорно пробив по воротах ‒ 3:0, дубль за 15 хвилин. Ясна річ, залишок часу команди провели з певною кількістю гострих моментів, але рахунок більше не змінювався. Охтирський Нафтовик наздогнав київський Локомотив за кількістю здобутих очок і потіснив його з третього місця Групи 2 за додатковими показниками.

Герой матчу – Вадим Шаврін (Нафтовик)

Три голи в семи матчах – такий показник досвідченого Шавріна. Цікаво, що два з трьох м’ячів він забив своїй колишній команді – Зірці.