ААФУ: Олімпія перемогла Нафтовик

Група 2 • 6-й ТУР

Нафтовик (Охтирка) – Олімпія (Савинці) – 1:3 (0:0)
Голи: Шаврін, 85 (пен.) – Ковтун, 54, Кірпіченко, 57, Солоп, 79

Нафтовик: Старченко, Чеглов, Покосенко, Сосєдко, Плечій (Хомич, 87), О.Лапін© (Масло, 63), Кісіль, Мряченко (Васильєв, 74), Мигаль, Васильченко, Шаврін. Запасні: Бірюк, Назаренко, Іщенко, Черепанський. Тренер: Віталій Бала.

Олімпія: Васецький, Павлик (Євтушенко, 46), Малик, Богомаз©, Ковтун, Пономаренко (Алєксєєнко, 80), Почернін, Насібулін (Бурляй, 80), Брага, Солоп (Кунєв, 80), Ситник (Кірпіченко, 46). Запасний: Шварц. Тренер: Олександр Безуглий.

• 15:00; 15.04.2023. Полтава. Стадіон “Молодіжний”. Поле 4; +6С
  • Суддя: Поліщук Максим (Кривий Ріг)
  • Попередження: Бурляй, 89, Кірпіченко, 90+3

Охтирський клуб догравав свої перенесені матчі. Цього разу він зустрівся з Олімпією – номінально передостанньою командою турніру. Проте насправді савинчани – це досвідчений ліговий боєць, клуб, який є грозою Кубка України й нещодавно втретє в історії пробився в його фінал. У першому таймі напружена боротьба двох гідних суперників пройшла без голів, а от після перерви номінальні гості показали себе з кращого боку.

Так, невдовзі після відпочинку кутовий від Пономаренка призвів до метушні в карному майданчику, м’яч відскочив до Ковтуна, і Владислав розстріляв ворота ‒ 0:1. Буквально через три хвилини ‒ другий гол Олімпії.  Роман Кірпіченко, підхопивши м’яча на лівому фланзі, пройшов до кута карного майданчика й пробив без шансів для воротаря ‒ 0:2.

Поки Нафтовик ішов вперед, намагаючись відігратися, та розкривався, підопічні Безуглого закріпили свою перевагу. Тепер уже Олексій Солоп скористався непорозумінням суперників, підхопив м’яча в глибині поля й пробив повз Старченка ‒ 0:3. Лише після цього, під кінець зустрічі, третя команда турніру змогла «розмочити» рахунок. Зароблений пенальті реалізував досвідчений Вадим Шаврін ‒ 1:3. Нафтовик втратив нагоду зрівнятися за очками зі Штурмом, а от Олімпія вже в наступному турі може обігнати Мотор, який уже знявся з турніру.

Герой матчу – Олексій Солоп (Олімпія)

Забив напрочуд важливий третій м’яч (який не дав грі стати надміру нервовою в кінцівці), та й в цілому вдало підтримував як Ситника, так і Кірпіченка в атаці.