ААФУ: Штурм обіграв Атлет і продовжує переслідування лідера

Атлет (Київ) – Штурм (Іванків) – 0:1 (0:1)

Атлет: Комаренко, Глушко (Крамар, 73), Крицький, Липовий©, Козачок, Кавун (Семененко, 88), Мовчан, Тарасов, Білозеров (Патик, 59), Теймуров (Бредельов, 65), Бабич (Тумасов, 88). Запасний: Палій. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

Штурм: Міхєєв, Нестеренко, Васянович (Ічанський, 83), Іщенко©, Мохначук, Осадчий, Купрій (Березка, 59), Любко (Лящук, 88), Димнич (Сахно, 75), Волков (Сіренко, 90+2), Сікорський (Бондаренко, 65). Запасний: Погорілий. Головний тренер: Володимир Бондаренко.

• 12:00; 03.05.2023. Київ. Стадіон “Атлет”. Поле 3 (шт.); +16С
  • Суддя: Децюк Павло (Чернігів)
  • Попередження: Теймуров, 27, Любко, 79, Козачок, 90+2

Обидві команди хотіли виграти й мали на це свої турнірні причини. Штурму перемога дозволяла не відпускати в відрив лідера, основним переслідувачем якого він є як на обласному, так і на всеукраїнському рівні. Проте й Атлет мав хорошу турнірну мотивацію – успіх дозволяв би киянам обійти в таблиці Нафтовик, увірватися в зону плей-офф (нагадаємо, в чвертьфінал пройдуть по чотири найкращих команди з кожної групи) та скоротити до мінімуму відставання від земляків із Локомотива.

Визначальна риса Атлету – незважаючи на молодість основної більшості кадрів, це добре навчена та злагоджена команда. Фаворити набирають з нею очки не без проблем. Ось і Штурм здобув мінімальну перемогу, хоча гра тримала в напруженні до останніх секунд. Було це так. Ближче до перерви Волков змістився з лівого краю та завдав удару метрів із 18-ти по діагоналі, проте м’яч з рикошетом від атлетівця Козачка відскочив на кут воротарського майданчика, звідки Сікорський зблизька правою ногою влучно пробив у кут ‒ 0:1.

Цього голу вистачило, щоб Штурм знову скоротив відставання від Дружби до ударного – три очка.

Герой матчу – Ігор Сікорський (Штурм)

Рішення виставити про Атлета саме цього гравця себе виправдало. Ігор у чемпіонаті України цього сезону зіграв лише вдруге й відкрив лік голам на всеукраїнському рівні (екс-нападник алчевської Сталі, МФК Миколаїв, Вереса та низки інших професіональних клубів у шести матчах чемпіонату та кубка ААФУ забив один м’яч і віддав одну результативну передачу). Він нав’язав атлетівцям боротьбу, проявив гольове чуття та зробив результат.