ААФУ: Агротех здобув вольову перемогу над Авангардом і отримав золоті медалі

Агротех (Тишківка) - Авангард (Лозова) - 3:2 (1:1)

Голи: Кривошей, 6, Пастухов, 58, Соколан, 75 - Гребенюк, 4 (пен.), Галушка, 54

Агротех: Рудик, Кривошей, Біжко, Співак, Пономаренко, Хорольський, Пастухов, Загальський©, Радченко (Пісний, 63), Чичиков, Соколан. Запасні: Козинець, Сенчук, Добролєжа, Сивак, Корчинський, Коломієць. Головний тренер: Олександр Мизенко.

Авангард: Орловський, Шабалтас (Філіпов-Пушкін, 70), Махайов, Воловик, Олійник, Недай (Бобіта, 66), Череватенко, Боровик© (Федулов, 72), Смірнов (Присталенко, 84), Гребенюк, Галушка. Запасний: Басалаєв. Головний тренер: Ігор Рахаєв.

12:00; 14.10.2023. Тишківка. Стадіон "Ліцей". Поле 4; +17С

Суддя: Дубина Ростислав (Дніпро)

Попередження: Рудик, 4

Цей матч мав відбутися ще місяць тому, проте, з огляду на щільний графік суперників, які виконували максимальні завдання в своїх обласних турнірах, був перенесений на цю дату. Тишківка зустрічала календарну гру в максимальній величі свого футболу – в цей день ФК Агротех отримав золоті медалі чемпіона Кіровоградської області з футболу 2023 року. Це перше таке визнання в історії футболу цього населеного пункту.

Проте міцний колектив Авангард із Харківщини – гідний суперник. Наразі підопічні відомого спеціаліста Рахаєва виграли Кубок Дніпропетровської області та готувалися відразу після виїзду в Кіровоградську область зіграти за Суперкубок. На куражі лозівчани швидко повели в рахунку. Галушка пасом із глибини виводив на воротаря Смірнова, проте той зіткнувся з Рудиком. Підсумок – жовта картка голкіперу господарів і пенальті. Провідний бомбардир гостей Гребенюк легким ударом з правої ноги розвів м’яч і воротаря по різних кутах ‒ 0:1 на 4-й хвилині. Кирило провів свій 5-й гол у чемпіонаті – 3-й з пенальті.

Святковий настрій Агротеху не похитнув навіть ранній успіх суперників. Тут же тишківчани заробили штрафний на лівому фланзі, Загальський м’яко навісив, а захисник Кривошей спритно направив м’яча в сітку головою ‒ 1:1 на 6-й хвилині. Єгор, до речі, в поточному чемпіонаті ще не забивав. От тільки розвинути свій успіх до перерви не вдалося – а після відпочинку Авангард знову довів, що є не просто командою з серединки.

Недай (здається, це буде він – якщо ні, колеги з Авангарду виправлять) дав закидну передачу на хід Галушці, а Владислав вискочив на воротаря та чітко пробив із кута карного майданчика ‒ 1:2. Ось тут мав проявлятися характер команди. Інші в цій ситуації ламаються. А от Агротех додав оберти й невдовзі відігрався вдруге в цьому матчі. Соколан в центрі поля заволодів м’ячем і дав низову передачу, яку несподівано пропустив суперник, так що Пастухов опинився прямо перед воротарем і правою ногою технічно пробив повз нього ‒ 2:2. Павло відзначився третім голом у чемпіонаті.

А крапку в грі позначив саме колишній нападник сімферопольської Таврії Соколан. Євгеній у високому стрибку замкнув головою штрафний від Загальського, який сам заробив стандарт на правому фланзі і сам лівою ногою виконав хорошу закручену подачу. 3:2 -важлива надвольова перемога тишківчан. Агротех розділяє зі Штурмом 3-4 місця. Далі в Тишківці – матчі з Атлетом (21 жовтня) та Титаном (28 жовтня).

Герой матчу: Євгеній Соколан (Агротех)

Забив переможний м’яч і взяв дієву участь ще в одній результативній комбінації.