ААФУ: Олімпія перемогла Авангард і вирвалася в лідери

Олімпія (Савинці) – Авангард (Лозова) – 2:0 (2:0)

Олімпія: Тимофєєв, Бірюк, Малик, Богомаз©, Ковтун (Алєксєєнко, 46), Почернін (Павлик, 46), Пономаренко (Момот, 72), Фабунмі (Кошман, 46), Каретник (Кунєв, 46), Насібулін (Євтушенко, 66), Брага (Ситник, 66). Запасний: Костенко. Тренер: Олександр Безуглий.

Авангард: Мурга©, Шабалтас (Сухомлин, 69), Олійник, Череватенко, Воловик, Махайов (Недай, 73), Гребенюк, Співак, Смірнов (Боєв, 46; Федулов, 82), Присталенко (Зеленський, 44), Галушка. Запасних не залишилося. Головний тренер: Ігор Рахаєв.

• 13:00; 01.11.2023. Миргород. Стадіон “Старт”. Поле 3; +16С
  • Суддя: Воєвода Андрій (Дніпро)
  • Попередження: Шабалтас, 1, Ковтун, 26, Смірнов, 30, Насібулін, 43, Євтушенко, 77

Перенесений із кінця серпня матч відкривав кожній із команд свої можливості: Авангард у випадку сенсаційного успіху покинув би передостаннє місце, обігнавши Атлет, а Олімпія завдяки цій перемозі могла б піднятися на чисте перше місце. Звісно, значно більший ігровий загальнокомандний досвід господарів був ключовим фактором їхнього прогнозованого успіху.

Уже в першому таймі гру було зроблено. Олімпія заробила відразу кілька кутових поспіль, і один із них (від правого прапорця в виконанні Пономаренка) зблизька замкнув головою Брага ‒ 1:0. Третій гол у поточній першості для Олександра.

Незважаючи на гідний супротив Авангарду, ще до перерви савинчани закріпили свою перевагу. Насібулін обігрався з Пономаренком і вже готувався прострелити від лицьової лінії, коли його зачепив оборонець гостей Воловик. Каретник сильним ударом з правої влучив точно в кут, і хоча воротар гадав, виручити не міг ‒ 2:0. Сергій забив четвертий м’яч у чемпіонаті, має ще один асист у доробку.

Залишок часу, фактично весь другий тайм, команди провели без голів – хоча воротарі Тимофєєв і Мурга мали роботу. Перемога призводить до зміни лідера в Групі 2. Титан, якому грати перенесений матч 8-го туру проти того ж Авангарду, може наздогнати Олімпію, проте перевага за особистими зустрічами буде на користь команди з Полтавщини.

Герой матчу: Владислав Насібулін (Олімпія)

Активний і продуктивний, заробив пенальті та безліч інших гострих моментів.