Новини :: Чемпіонат ААФУ

Чемпіонат ААФУ

Фiнал аматорського чемпiонату України отримав свiй офiцiйний м'яч

Фiнал аматорського чемпiонату України отримав свiй офiцiйний м'яч

У п'ятницю, 8 липня, у місті Умань (Черкаська обл.) на місцевому стадіоні "Уманьферммаш" відбудеться фінальний матч чемпіонату України серед аматорів 2016 року. У фіналі головного аматорського футбольного турніру країни зустрінуться команди "Агробізнес" (м. Волочиськ, Хмельницька обл.) і ФК "Балкани" (с. Зоря, Саратський р-н, Одеська обл.)

Завдяки домовленостям між Select Sport і Асоціацією аматорського футболу України (ААФУ) фінал аматорського чемпіонату країни вперше в історії отримає офіційний м’яч. Ним стане модель датського бренду Select Brilliant Super FIFA.

М'ячі Select, і зокрема Select Brilliant Super FIFA, повністю відповідають всім технічним вимогам, що пред'являються до ігрових снарядів для футбольних матчів найвищого рівня. Цей легендарний м’яч увібрав у себе усі найновітніші технології компанії. Він виконаний з високоякісних матеріалів і зшитий вручну. Конструкція сфери складається з 32-х панелей і завдяки цьому вона демонструє відмінні аеродинамічні характеристики. Панелі м’яча зроблені зі спеціально розробленої японської синтетичної шкіри Teijin, яка складається з надзвичайно тонких еластичних нейлонових волокон. Вона дозволяє йому одночасно бути більш м’яким і міцнішим, а також на 29% покращує вологостійкість. Клапан з подвійним захистом забезпечує надійний захист від витоку повітря. Всередині сфери розташована спеціальна камера «Zero-wing», яка виробляється з натурального латексу. Вона ідеально збалансована, оскільки не має швів і розподіл ваги відбувається рівномірно. Ексклюзивна текстурована поверхня забезпечує кращий контроль і стабільний політ. Новий агресивний дизайн підкреслює видовищність і динамічність сучасного футолу.

Select Brilliant Super FIFA користується заслуженою популярністю у всьому світі через свою неперевершену якість. Саме тому він є офіційним м’ячем у топ-дивізіонах таких країни, як Данія, Швеція, Фінляндія, Ісландія, Бельгія і Сербія. Нагадаємо, що ця модель також обрана офіційним м’ячем UDP Суперкубка України.

Фiнал аматорського чемпiонату України отримав свiй офiцiйний м'яч

Інформаційна довідка

Select Sport вже довгий час є одним з провідних світових виробників м'ячів. Компанія була заснована у 1947 році воротарем збірної Данії з футболу Ойгілем Нільсеном. Данська компанія виробляє близько трьох мільйонів м'ячів на рік і представлена в основних регіонах світу, а також експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн. Стандарти якості Select Sport є найвищими в галузі і тому на топові м’ячі дається трирічна гарантія.

Прес-служба Select Sport Україна