Новини :: Чемпіонат ААФУ

Чемпіонат ААФУ

Фінал чемпіонату України серед аматорів. Анонс матчу

Фінал чемпіонату України серед аматорів. Анонс матчу

Сьогодні в місті Умань, що на Черкащині, визначиться чемпіон України серед аматорів 2016 року. У вирішальному поєдинку зійдуться чинний володар трофею ФК "Балкани" із с. Зоря Саратського району Одеської області та ФК "Агробізнес" з м. Волочиськ Хмельницької області.

Статистика говорить, що ще жодній команді двічі посіль не вдавалося здобути головний аматорський трофей країни. З іншого боку, усі представники Одеської області, які доходили до фіналу, у результаті ставали чемпіонами України серед аматорів. Відповідь на те, яка із серій збережеться й надалі, ми отримаємо вже сьогодні ввечері.

До слова, з наступного сезону аматорський футбол переходить на систему осінь-весна. Тому кожна з команд має шанс поборотися за звання, яке вона гордо носитиме майже цілий рік.

Прес-служба зорянського клубу разом з Асоціацією аматорського футболу України та сайтом UA-Футбол запланували проведенння прямої відеотрансляції цього поєдинку. Початок о 18:00.

Чемпіонат України серед аматорів 2016

08.07, 18:00. СК "Уманьферммаш" (Умань)

Плей-офф, ФІНАЛ

Фінал чемпіонату України серед аматорів. Анонс матчу

"Агробізнес" (м. Волочиськ, Хмельницька обл.) – "Балкани" (с. Зоря, Саратський р-н. Одеська обл.)

Арбітр: Дорош В.В. (Київ); Асистенти арбітра: Старча С.В. (Київ), Зоренко Ю.В. (Київ); Четвертий арбітр: Арановський В.А. (Київ)

Спостерігач арбітражу: Кириченко Я.В. (Кіровоград)

Відеотрансляція матчу. Початок о 18:00