Новини :: Чемпіонат ААФУ

Чемпіонат ААФУ

Визначились майже усі фіналісти чемпіонату України 2017/2018

Отже, після завершення змагань у групах вісім команд отримають право на участь у плей-офф, а саме: команди, що посядуть перші та другі місця у Групах 1, 2, 3 та команди, що посядуть треті місця у Групах 1 та 3.

Етапи 1/4 фіналу, 1/2 фіналу та фінал будуть проведені з одного матчу.

Порядок проведення 1/4 фіналу (базові дні: 16 та 17 червня 2018 р.):

1 місце Групи 1 – 3 місце Групи 3

1 місце Групи 3 – 3 місце Групи 1

1 місце Групи 2 – 2 місце Групи 1 або 3 (чиї показники будуть гіршими)

2 місце Групи 2 – 2 місце Групи 1 або 3 (чиї показники будуть кращими)

1/2 фіналу (базові дні: 23 та 24 червня.2018 р.) – пари команд та господарі полів визначаються за підсумками жеребкування.

Фінальний матч (період проведення: 28-30 червня 2018 р.) проводиться на нейтральному полі.

Визначення переможців в усіх стадіях фінальної частини змагань буде проводиться згідно п. 7 Статті 8 регламенту змагань:

• якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначається додатковий час (2 тайми по 15 хв.);
  • якщо і додатковий час закінчиться внічию, то призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів

(Команди гостей не матимуть переваги у випадку завершення матчів унічию при рівній із господарями кількістю забитих м’ячів).