Новини :: Чемпіонат ААФУ

Чемпіонат ААФУ

«Дніпро-1-Борисфен»: 9 місце Групи 3 на проміжному етапі

«Дніпро-1-Борисфен»: 9 місце Групи 3 на проміжному етапі

Приємно відзначити, що серед дебютантів сезону в ААФУ – чимало дійсно молодих команд, укомплектованих юними футболістами. Серед таких – клубна команда СК «Дніпро-1-Борисфен». Розпочинаючи з сезону 2019/20 команда СК «Дніпро-1-Борисфен», до якої входять молоді вихованці футбольних шкіл Дніпра, виступає в групі 3 аматорського чемпіонату України».

Про свою команду розповідає головний тренер СК «Дніпро-1-Борисфен» Дмитро Сінько.

СК «Дніпро-1-Борисфен»: 9 місце Групи 3 на проміжному етапі
Дмитро Сінько

– Розкажіть, як з`явилась ідея створити команду «СК Дніпро-1-Борисфен» і заявити її саме на дорослі аматорські змагання.

– Ідея створення нашого спортивного клубу виникла у 2015 році, після того, як стало зрозумілим, що бійцям, які приймали участь у бойових діях на сході України у 2014-2015 роках, необхідна реабілітація за допомогою фізичної активності. Футбол є найкращим і наймасовішим видом спорту і дозволяє гравцям знімати психологічне навантаження, на деякий час відволікатись від думок і переживань, а фізична активність допомагає підтримувати належну фізичну форму. Все це сприяє якнайшвидшій адаптації колишніх бійців до цивільного життя.

Команда «СК Дніпро-1-Борисфен» почала виступи у 2016 році. Першим турніром, в якому команда приймала участь був «Кубок Героїв АТО», який проходив під егідою Федерації футболу учасників АТО.

З появою у складі команди молодих футболістів виникла необхідність створити команду вікової категорії U-19 у 2017 році. Команда виступала у першій лізі чемпіонату Дніпропетровської області та першій лізі чемпіонату України U-19. У 2018 році команда також виступала у чемпіонаті Дніпропетровської області, перша ліга та чемпіонаті України U-19, перша ліга. Склад гравців кардинально не змінювався, але вік гравців збільшувався. Тому було прийнято рішення, для подальшого професійного росту гравців, приймати участь у змаганнях більш високого рівня. Новий рівень змагань для молодих гравців стає своєрідним випробовуванням на можливість професійного росту і дозволяють керівництву клубу побачити гравців у іншій, більш незвичній і складній для них ситуації.

– В якому ключі проходить взаємодія цієї команди з клубними складами U-21 та U-19? Чи є у вас спільні збори, спаринги, обмін гравцями?

– Команда «СК Дніпро-1-Борисфен» неодноразово проводила товариські матчі з командами U-21 та U-19. Деякі гравці «СК Дніпро-1-Борсфен» зараз виступають за команду U-19. Збори команди проводять окремо.

Чи є турнірне завдання у команді і які її стратегічні цілі?

– Турнірне завдання на сезон 2019/2020 – потрапити у 8-ку найсильніших команд групи, отримати ігровий досвід і адаптувати футболістів до наступного сезону.

Як вам рівень чемпіонату? Чи подобається вам турнір.

– Чемпіонат України серед аматорів є черговою сходинкою у професійному зростанні футболістів зокрема та клуба в цілому. Хочемо висловити вдячність УАФ та ААФУ за організацію чемпіонату.

СК «Дніпро-1-Борисфен»: 9 місце Групи 3 на проміжному етапі

Які матчі відзначите, як найкращі і найгірші для команди? Які були труднощі для молодого колективу і як їх долали по ходу сезону?

– Можна виділити матч з командою «Зірка» (Кропивницький), який проходив за великої кількості глядачів та був організований на високому рівні. Гравці нашої команди отримали велике задоволення від гри та атмосфери на стадіоні. Інші матчі турніру також проходили у позитивній атмосфері. Для нашого молодого колективу ще не вистачає психологічного настрою на команди рівня аматорської ліги.

Чи помітили за це півріччя прогрес у підопічних? Можливо хтось з них вже запрошувався на зимові збори доросліших складів?

– Спортивна та фізична підготовка до першого кола проходила у плановому режимі. У першому колі Чемпіонату гравці отримували досвід з більш досвідченими командами. Прогрес у грі звичайно є, але у першому сезоні чемпіонату серед аматорів молодим гравцям важко, в першу чергу, психологічно. Але головне – не зупинятись. На протязі зими команда грає з більш досвідченими дорослими командами. Метою цього є отримання більшого ігрового досвіду та впевненості у власних силах. Також це дає можливість виявити та розвинути особисті якості у гравців команди, які прагнуть підвищення у професійній майстерності та класі.

Як проходитиме зимова підготовка? В яких числах збори? Чи планується участь у зимових турнірах? Можливо вже є зіграні спаринги?

– Зимовий цикл підготовки почався з 15 січня 2020 року. Однією зі складових циклу є участь у зимовому турнірі пам`яті М. Кудрицького, який щороку проводиться серед команд Дніпра та Дніпропетровської області. На сьогодні зіграно 6 турів. Збори плануються на березень 2020 р. за результатами якого буде визначено основний склад команди на наступне коло чемпіонату.

Наскільки зміниться колектив? Чи є такі гравці, хто остаточно пішов чи прийшов? Чи можлива дозаявка досвідченіших футболістів?

– Склад команди практично не змінився. Деякі гравці знаходяться на оглядинах.

Чого чекати від вашої команди навесні? На що націлюєте гравців у плані гри, стилю, тактики?

– Після зборів гравці команди будуть підготовлені фізично та психологічно на 2-е коло. Обираємо тактико-технічну установку на гру у відповідності до рівня та особливостей суперників.

Артур Валерко, SportArena.com

СК «Дніпро-1-Борисфен»» (Дніпро)

• Рік заснування: 2015 рік

• Стадіон: «Олімпійські резерви» (вміщує 300 глядачів)

• Керівництво та тренерський штаб

Президент: Полонський Геннадій Борисович

Головний тренер: Сінько Дмитро Анатолійович

Начальник команди: Марач Віктор Миколайович

• Статистика виступів клубу в ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

Чемпіонат ААФУ

В сезоні 2019/20 дебютує