Новини :: Кубок ААФУ

Кубок ААФУ

2 листопада визначиться володар Кубку України серед аматорів 2013 р.

2 листопада визначиться володар Кубку України серед аматорів 2013 р.

У суботу, 2 листопада, у селі Плиски Борзнянського району Чернігівської області відбудеться матч-відповідь фіналу Кубка України серед аматорських команд 2013 року.

"Єдність" (с. Плиски Чернігівської обл.) - "Чайка" (Києво-Святошинський р-н Київської обл.)

Вирішальний матч відбудеться на стадіоні "Єдність" у Плисках.

Початок матчу о 14.00.

Арбітр матчу - С. Скирда (Харків).

Асистенти арбітра: І. Салівончик, М. Білорус (обидва - Черкаси).

Спостерігач арбітражу - В. Дердо (Київ).

Перед господарями стоятиме складна задача - ліквідувати перевагу в три м'ячі, яку "Чайка" здобула минулої суботи на "Козак-Арені" у Петропавлівській Борщагівці:

"Чайка" — "Єдність" - 3:0 (1:0).

Голи: Мануйленко (34), Байдачний (55), Будзько (78).

До уваги читачів інформація про фіналістів цьогорічного розіграшу:

ФК "Єдність"

(с. Плиски Борзнянського району Чернігівської області)

П'ятиразовий чемпіон Чернігівської області

Чотириразовий володар Кубка Чернігівської області

Чемпіон України серед аматорських команд 2009 р.

Срібний призер чемпіонату України серед аматорських команд 2007 р.

Бронзовий призер чемпіонату України серед аматорських команд 2003, 2008, 2010 років

Володар Кубка України серед аматорських команд 2003, 2007 років

Учасник фінальної частини VII розіграшу Кубка регіонів УЄФА 2010/2011 рр.

Почесний президент – Михайло Голиця

Головний тренер – Віктор Грищенко

СК "Чайка"

(Києво-Святошинський район Київської області)

Створена у 1972 році на базі виробничого об'єднання "Контур" за ініціативи тоді ще голови профкому підприємства, а нині – сільського голови Олексія Кодебського, СК "Чайка" відразу заявила про себе на рівні району вдалою, прицільною грою, з регулярною завзятістю брала участь у першості та кубку району з футболу.

Новий імпульс "Чайка" отримала з побудовою футбольного поля та міні-футбольного поля зі штучним покриттям – з'явилася можливість регулярно тренуватися, нарощуючи власну міць, а також виховувати підростаючу зміну, приймати у себе команди-суперники. Саме тут проводиться й фінальна гра на Кубок ім. Чанова. За всіма параметрами, це ідеальне футбольне поле – з роздягальнями, душовими – загалом, стадіон "Козак-Арена" вміщує 605 глядачів.

2010 року стався відчутний прорив: "Чайка" вперше стає чемпіоном Києво-Святошинського району з футболу й володарем Кубку. Стрімкий злет розпочався…

Наступного, 2011 року перемога йде за перемогою: "Чайка" виборює Кубок Кірсанова, потім – ім. Чанова, стає фіналістом Кубку Голубєва, чемпіоном Києво-Святошинського району та віце-чемпіоном Київщини.

Це був рік, коли вперше за останні десятиліття розвиток футболу в цілому отримав і відчутну підтримку і від районної влади.

Удача "Чайку" не полишає й наступного, 2012 року: команда стає фіналістом Кубка Київської області та віце-чемпіоном Київщини. А вже з 2013 року – офіційно виступає під егідою Києво-Святошинського району, за короткий час завоювавши Кубок Київщини та вийшовши до фіналу Кубка України серед аматорів, продовжуючи завзято боротися за призові місця в чемпіонаті Київської області.

На сьогодні, за активної підтримки – від купівлі аптечок до повного екіпірування та поїздок на змагання – голови РДА Володимира Пака, Петропавлівсько-Борщагівського сільського голови Олексія Кодебського, "Чайка" впевнено рухається до наступних перемог.

Причому підтримка улюбленої команди СК "Чайка" є не лише фінансовою, а й моральною – не дивлячись на зайнятість, перший заступник голови РДА Микола Шкаврон практично не пропускає жодної гри – "щоб додати фарту".

Вагомою складовою секрету успіху команди є наполегливість у тренуваннях за будь-якої погоди, високий професіоналізм президента клубу Олександра Нігруци, головного тренера команди Олександра Ігнатьєва й кожного окремого гравця – професіонала своєї справи.