Новини :: Кубок ААФУ

Кубок ААФУ

"Нова Поліція" (Кропивницький) дебютує в Кубку України серед аматорів

Матчами-відповідями попереднього етапу продовжився розіграш Кубка України серед аматорів сезону 2016/17 років. Неймовірний камбек міг відбутися в Староконстянтинові. Місцевий "Случ" після виїздної поразки з рахунком 0:3 вже на 22 хвилині домашнього матчу відновив статус-кво за сумою двох матчів. Більше того: на 76 хвилині матчу команда з Хмельниччини забила четвертий м'яч у ворота суперників з Львівської області. Проте, не так сталося, як гадалося. Уже в компенсований час миколаївцям вдалося забити м'яч, який вивів їх до наступного етапу змагань.

Пройшли туди ще одна команда з Львівщини – ФК "Самбір", яка після мінімальної домашньої перемоги зіграла внічию 1:1 у Тернополі, та "Джуніорс" з Київщини, який з таким же рахунком відстояв комфортні 2:0 після першого матчу з ФК "Патріот" (Вінницька обл.)

Також слід відзначити вдалий дебют на всеукраїнському аматорському рівні "Нової Поліції". Команда з Кропивницького на виїзді в першому матчі стадії зіграла внічию з ФК "Бершадь" з Вінничини. Матч-відповідь у даній парі відбудеться за тиждень.