Довбуш (Чернівці)

Дата заснування: 1920

Президент: Матвієнко Віталій Володимирович

Головний тренер: Куниця Віталій Вікторович

Тренер: Мельничук Андрій Ярославович

Сторінка в Фейсбук

УСК «Довбуш» (Український Спортовий Клюб «Довбуш») — українське спортивне товариство засноване 5 вересня 1920 року у Чернівцях. Існувало в період до 1940 року. Клубні барви — синя та жовта. Товариство відоме своєю футбольною командою. Засновниками товариства були члени Українського Академічного Козацтва «Запороже». 1931 року назву УСТ “Довбуш” було змінено на УСК “Довбуш”. 1940 року клуб припинив свою діяльність через окупацію Буковини радянськими військами. 

Досягнення в цей період: Срібний призер Чемпіонату Буковини з футболу, 1934 рік. Двічі володар Кубку Західної України з футболу у 1925 та 1926 роках (Всеукраїнська Чаша); фіналіст і срібний призер цього турніру в 1927 та 1928 роках. 

Довбуш (Чернівці)

У 2018 році клуб відродився та грає на аматорському рівні в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу “Перша ліга”. Сезон 2019 року завершив на 6 позиції. 

У вересні 2018 року команда виграла турнір пам’яті футболіста Динамо (Київ) та Збірної України з футболу Андрія Гусіна

З сезону 2020 виступає в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу “Суперліга” та аматорському чемпіонаті України.

Довбуш (Чернівці)

Довбуш (Чернівці)

Заявка:

Батрак Антон (24.07.1994), Бобик Дмитро (26.09.2000), Богачук Сергій (02.01.1988), Бута Вадим (29.06.2000), Ватаманюк Владислав (03.09.2001), Геник Микола (22.12.1997), Генцар Юрій (05.05.2002), Гордей Андрій (18.07.1988), Давидюк Віталій (24.01.1995), Жумига Олександр (16.08.1999), Ільїн Сергій (10.01.1987), Мельничук Андрій (14.11.1978), Мельник Роман (03.11.1998), Меркушов Артем (07.06.1996), Мунтян Александру-Васілє (23.06.1998), Негрич Юрій (01.04.1985), Пелепяк Микола (31.01.1995), Постолакій Дмитро (28.03.2000), Рудич Валентин (19.02.1999), Стинга Олексій (16.11.2003), Шишигін Андрій (13.12.1994), Шевчук Юрій (26.02.1996)