ААФУ: Штурм обіграв Атлет, Агрон – Колос, а Куликів-Юність і Титан продовжують іти без втрат

Колос (Полонне) – Агрон (Великі Гаї) – 0:1 (0:1)

Колос: Фіяло, Царьов (Луцюк, 59), Жданов© (Семенюк, 83), Носарєв, Наумець, Кошка, Гордійчук (Наконечний, 58), Кір’ях, Кашперук (Брицький, 69), Коляда (Морозов, 81), Скоцький (Козьбан, 69). Запасні: Омелянюк, Дерман. Головний тренер: Сергій Бадрак.

Агрон: Рогаль, Соколовський, Олексюк, Стриєшин, Скакун, Білик©, Пришнівський, Червонецький, Семенець (Павлусь, 83), Процик, Мельник (Софінський, 77). Запасні: Войнарський, Онищук, Луцик, Гром’як. Головний тренер: Сергій Богородіченко.

• 15:00; 02.09.2023. Полонне. Стадіон “Полонь”. Поле 3; +21С
  • Суддя: Кошура Андрій (Чернівці)
  • Попередження: Пришнівський, 48, Наумець, 67, Скакун, 90+5, Червонецький, 90+6, Богородиченко (гол.тр.АВГ) та Семенець, після фактичного завершення матчу

Ці команди жорстко конкурували за вищі місця в минулому сезоні, і тепер, як мінімум, не стали слабкішими. Тож матч Колос – Агрон очікувався з інтересом, а його підсумок давав серйозну перевагу переможцям – із перспективами лідерства за втраченими очками.

Господарі почали досить яскраво, Коляда та Гордійчук пробивали по воротах із дальньої та середньої дистанції, а Кашперук навіть виривався на воротаря з лівого флангу, але з гострого кута не зміг його переграти. Агрону до певного часу не щастило – то Соколовський зі штрафного, то Скакун з гри пробивали повз воріт, а кілька проходів стрімкого Червонецького завершувалися навіть без удару.

Проте Агрон все сміливіше наступав на ворота господарів, і ось уже захисник Носарєв заблокував небезпечний удар Червонецького, а ось воротар Фіяло накрив дальній удар Скакуна (з неробочої правої, тому не такий сильний). Тож, коли перед перервою гості провели свою стрімку атаку через правий фланг, це відповідало логіці подій. Червонецький підключив Процика, Назар оминув підкат суперника та пробив повз голкіпера ‒ 0:1.

Попереду був цілий другий тайм, але Колос не зміг відігратися. Найкращого удару завдав Наконечний – влучив у поперечину, а новий форвард Козьбан трішки не встиг на добивання. Навпаки, був чудовий шанс у Процика забити вдруге – він прокинув воротаря, який вибіг далеко в поле, й бив у порожні ворота. Все той же Наконечний встиг зупинити м’яч майже на самій лінії. Матч завершився мінімальною перемогою гостей із Тернопільщини.

Герой матчу: Назар Процик (Агрон)

Автор переможного голу міг забивати ще, та й загалом корисно відіграв попереду.

ФАПФ (Івано-Франківськ) – Пробій (Городенка) – 1:6 (0:2)
Голи: Лазар, 47 – Дриган, 7, 79, Дитко, 12, 65 (пен.), Кукурудз, 56, 63

ФАПФ: Кравець, Базюк, Равлюсь, Пицик, Зборовський (Горинь, 46), Дем’яник© (Салій, 46), Максимів (Ківнюк, 46), Шкварилюк (Василів, 46), Неледва (Костишин, 86), Лазар (Коржук, 67), Пащак (Громадюк, 80). Запасні: Андріюк, Сморжанюк. Головний тренер: Володимир Салій.

Пробій: Гоменюк, Борисевич, Андрусяк, Білик© (Волошинович, 61), Вишиванюк (Романчук, 84), Дриган (Пархуць, 80), Кукурудз (Пасічняк, 82), Павлюк, Радульський, Сікач, Дитко (Микуляк, 67). Запасні: Креховецький, Харук, Мордас, Панчак. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

• 15:00; 02.09.2023. Івано-Франківськ. Стадіон Академії НФК Ураган. Поле 4; +26С
  • Суддя: Шевчук Андрій (Волинська обл.)
  • Попередження: Василів, 49, Радульський, 51, Пицик, 68, Коржук, 69, Борисевич, 70, Андрусяк, 86

Обласне дербі звело дві дуже різні команди. У господарів середній вік гравців – біля 21 року, в гостей – низка досвідчених футболістів з досвідом виступу за обласне Прикарпаття (Перша ліга ПФЛ України) та навіть вище. Звідси – такий результат.

0:1 – Равлюсь збив Павлюка, а Богдан Дриган з правої ноги забив у обхід стінки. Не завадило навіть те, що поїхала опорна нога.

0:2 – Павлюк забрав м’яча в Равлюся, вийшов на воротаря і віддав лівіше – Дитко міг забивати без перешкод.

1:2 – Неледва запустив у прорив через правий фланг Пицика, чий простріл у дотик правою ногою замкнув Лазар.

1:3 – після ауту Павлюк не зміг пробити сам, зате відпасував у центр на Кукурудза, який і відправив м’яча в ворота.

1:4 – тепер Кукурудз замкнув на ближній стійці хороший простріл Волошиновича. Парашутик пролетів повз голкіпера.

1:5 – Павлюк проривався з правого флангу, і його збив Салій. Стояло питання: в межах карного майданчику чи ні? Арбітр призначив пенальті, який реалізував Дитко.

1:6 – захисник невдало й недалеко вибив м’яча після прострілу Волошиновича, так що Дриган розстріляв ворота.

Герой матчу: Олег Павлюк (Пробій)

Два асисти та зароблений пенальті – такий внесок Павлюка в успіх своєї команди в обласній міжусобиці.

VIVAD (Романів) – Фенікс (Підмонастир) – 2:0 (0:0)
Голи: Демчик, 62, 87
Незабитий пенальті: Березін (VР), 37 ‒ воротар

VIVAD: Дворнін, Кужіль, Базь, Кучерчук©, Березін, Д.Яворський (Тосіч, 78), Вакула (Ващенко, 46), Мосійчук, Притуляк (Мазуренко, 46), Швець (Тарасюк, 90+3), Борисевич (Демчик, 54). Запасні: Синицький, Федорчук. Головний тренер: Віктор Чорний.

Фенікс: Дяків, Радюк, Медведєв, Янчак© (Куртяк, 82), Яців, П.Яворський (Ус, 88), Залога (Фещук, 71), Раделицький (Сидор, 46), Сороколіт (Задорожний, 68), Вільховий (Міщук, 62), Гнатів (Андрушко, 88). Запасні: Артим, Малоїд. Головний тренер: Андрій Чіх.

• 15:00; 02.09.2023. Романів. Стадіон “Центральний”. Поле 4; +25С
  • Суддя: Галіцин Роман (Суми)
  • Попередження: Раделицький, 31, Радюк, 64, Яворський, 74

Для більшості суперників VIVAD – загадка. Навіть для Фенікса з його досить досвідченим складом, з колишніми гравцями Карпат, ФК Львів і інших сильних професіональних клубів. Але навіть такий сильний суперник поступився на Житомирщині. Ще до перерви всі шанси відкривати рахунок мав колишній півзахисник Звягеля Березін. Залога збив Д.Яворського, але пенальті Березін не реалізував – Дяків парирував, а Янчак у відчайдушному підкаті завадив добиванню.

У другому таймі зіграла свою роль вдала заміна від Чорного – Демчик, який двічі замкнув ударом головою подачі з лівого флангу. Спочатку ‒ від Д.Яворського (це 1:0), а наприкінці матчу – від Базя (це 2:0). Це друга поспіль домашня перемога VIVAD’у, а також третій матч безпрограшної серії (7 очок).

Герой матчу: Дмитро Демчик (VIVAD)

Колишній нападник Полісся вирішив долю цього матчу.

• 3 вересня

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – Подоляни (Тернопіль) – 0:4 (0:1)
Голи: Мацієвський, 7, 61, Мальський, 57, 63

Сокіл: Колос, Зозуля (Мельничук, 46), Пресняк, Корнієнко, Друзякін (Андрейчіков, 23), Гупаленко (Без’язичний, 58), Доніч (Музика, 45), Байдалук (Олексієнко, 46), Гаркуша, Ільченко (Новік, 66), Коба© (Заїка, 55). Запасний: Сидоренко. Головний тренер: Олег Самченко.

Подоляни: Чубак, Фриз, Сагайдак, Падух (Павлович, 71), Ткачик (Бугера, 73), Бутенко (Божко, 63), Мацієвський©, Мальський (Співак, 73), Трух (Зайко, 75), Жуміга, Дячинський (Максимець, 60). Запасний: Новаков. Головний тренер: Андрій Хоптовий.

• 12:00; 03.09.2023. Михайлівка-Рубежівка. Стадіон “Шкільний”. Поле 4; +22С
  • Суддя: Панасюк Тарас (Житомир)
  • Попередження: Коба, 17, Гаркуша, 21, Доніч, 37, Трух, 45+1, Пресняк, 56, Ільченко, 64, Андрейчіков, 72, Олексієнко, 80, Корнієнко, 90+2
  • Вилучення: Пресняк, 81 (повторне попередження)

Команда з Київщини вже гостро потребує очок, а в гості прибули Подоляни – молодий загалом суперник, з тою лише перевагою, що більшість гравців минулого сезону здобули досвід виступів на такому рівні в складі ФК Куликів. Як виявилося, це суттєвий аргумент навіть для суперника, в складі якого відразу кілька недавніх професіональних футболістів.

0:1 – після кутового від Мальського відразу двоє гостей пропустили м’яч, і Мацієвський з-за меж карного майданчика правою ногою направив його в кут.

0:2 – Пресняк ціною жовтої картки збив біля кута карного майданчика Дячинського, а Мальський забив прямим ударом зі штрафного.

0:3 – після розрізного пасу, не перерваного суперником, Мальський вискочив на воротаря й відпасував правіше – на Мацієвського. Максиму залишалося не промахнутися по порожніх воротах.

0:4 – в аналогічній ситуації на воротаря вибігав Максимець, а тепер уже Мальський ішов паралельним курсом і завершив атаку.

Герой матчу: Руслан Мальський (Подоляни)

Два голи та два асисти – шикарний матч молодого півзахисника.

Куликів-Юність – СК Вільхівці – 3:0 (1:0)
Голи: Грось, 28, Яворський, 73, Шарабура, 80

Куликів-Юність: Денега, О.Савошко, Грось, В.Білий (Дещиця, 85), Малецький (Либик, 87), Іваночко, В.Савошко (Пиріг, 85), Яворський (Береза, 78), Панасюк© (Юськевич, 74), Войтович (Патуляк, 62), Гладкий (Шарабура, 78). Запасні: Данкович, Дмитрух. Головний тренер: Богдан Костик.

Вільхівці: Кіктенко, Мілєсін, Ульянов©, Шабадаш (Маркевич, 46), Лєсунов, Клочан (Апіян, 85), Кірєєв (Радченко, 85), Цуркан (Головін, 61; Бистрицький, 74), Тимошенко, Хрієнко (Войтюк, 88), Кучеренко. Запасний: Гумметов. Головний тренер: Сергій Дірявка.

• 14:00; 03.09.2023. Куликів. Стадіон “Арена Куликів”. Поле 3; +19С
  • Суддя: Гординський Артем (Вінниця)
  • Попередження: Мілєсін, 20, Яворський, 45+1, О.Савошко, 49, В.Білий, 78, Кучеренко, 84, Юськевич, 86

Закарпатська команда прибула в гості до одного з фаворитів сезону. Тим не менш, Вільхівці протримали інтригу аж до ендшпіля, а свої ворота зберігали майже третину гри. Допоміг об’єднаній команді Куликів-Юність стандарт. Шабадаш підіграв собі рукою, В.Білий зі штрафного влучив у ближню стійку, а інший захисник – Остап Грось ‒ головою відправив м’яча в сітку на добиванні. Це 1:0.

Деякий час у матчі зберігалася інтрига. Пам’ятаючи, що більшість гравців СК Вільхівці – це вихованці професіональних клубів із досвідом виступів на вищому рівні, господарі повинні були грати обережно, та ще й своєчасно закріпити свою перевагу. Іваночко, Малецький і Патуляк розігнали атаку через лівий фланг, Яворський отримав пас на межі карного майданчика та правою ногою пробив точно в ціль ‒ 2:0.

А крапку в матчі поставив універсал Шарабура. Коли Іваночко дав пас на хід Юськевичу, а той навісив з правого флангу, Микита чітко замкнув головою ‒ 3:0. ФК Куликів-Юність без очкових втрат очолює турнірну таблицю.

Герой матчу: Юрій Іваночко (Куликів-Юність)

Хороший матч від господарів – працювали фланги, надійно діяв центральний плацдарм, не пропустив голкіпер. А ми відзначимо гравця середньої лінії. Іваночко був біля витоків двох результативних комбінацій.

• 30 серпня

Атлет (Київ) – Штурм (Іванків) – 1:2 (1:0)
Голи: Тарасов, 34 – Димнич, 50, Породько, 83

Атлет: Комаренко, Тищенко (Левченко, 85), Крицький, Липовий©, Білозеров, Кавун, Пресич (Лукашук, 74), Тарасов, Мовчан, Теймуров (Курагін, 89), Бабич. Запасні: Палій, Хоменко, Бредельов, Чернецький. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

Штурм: Міхєєв, Мохначук (Ічанський, 38), Нестеренко, Лящук, Саєнко, Осадчий© (Наконечний, 90+1), Петренко (Хруль, 46), Любко, Димнич (Журавель, 63) (Васянович, 82), Волков (Породько, 63), Рубльов (Калайтан, 74). Запасний: Погорілий. Головний тренер: Володимир Бондаренко.

12:30; 30.08.2023. Київ. Стадіон “Атлет”. Поле 3; +36С

• Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
  • Попередження: Бондаренко (гол.тр. ШІ), 36, Саєнко, 45, Димнич, 54, Хруль, 69, Любко, 72, Мовчан, 78, Лящук, 90+4, Мурашенко (гол.тр. АК), після фактичного закінчення матчу
  • Вилучення: Козаченко (тр.вор. ШІ), після фактичного закінчення матчу (жорстока поведінка)

Хорошого футболу треба почекати. От і матч у столиці затримався на півгодини (через відсутність поліції на момент початку матчу). Зате відразу ж його початком Атлет побіг вперед, компенсуючи значно менший загальнокомандний досвід і майстерність великим бажанням та готовністю виконувати великі обсяги робіт. Кавун, Бабич, Пресич неодноразово загострювали гру. Бувало, що навіть захисники підстраховували воротаря Штурму на дальній стійці. Проте, заради справедливості, відзначимо, що й іванківець Волков поцілив у поперечину.

Після кількох відчутних загострень біля воріт Штурму господарі використали кутовий з правого флангу. Після подачі Крицького Білозеров головою скину на протилежний край воротарського майданчика, де Тарасов встиг проштовхнути м’яча в сітку ‒ 1:0. Це була несподіванка, і після першого тайму київський матч замахнувся на сенсацію.

Втім, після перерви Штурм забігав значно активніше. За короткий період м’яч кілька разів пролітав вздовж воріт. Чергова хвиля атаки призвела до ауту на лівому фланзі. Захисник Лящук протиснувся між суперником і лицьовою і подав на дальню стійку, де ударом головою атаку завершив Димнич ‒ 1:1.

Тепер уже Штурм заволодів ініціативою, немало моментів було створено біля воріт Комаренка. Аж поки знову не спрацювала протоптана стежина через лівий фланг іванківців. Тепер Лящук починав атаку з глибини, свіжий Калайтан здорово проминув суперників і подав, Хруль обробив і скинув під удар Породьку, а Олександр правою ногою пробив у дальню «шістку» ‒ 1:2. У другому таймі міг забивати талановитий Журавель (на жаль, його довелося замінити – а щойно відновився після травми), а ще в одному моменті взяття воріт не було зараховано.

Наразі Штурм завдяки цій вольовій перемозі очолює таблицю Групи 2, проте є суперники, які можуть вважатися лідерами за т.зв. «втраченими очками».

Герой матчу: Ілля Лящук (Штурм)

Активно відіграв на флангах. У першому таймі виручив свою команду підстраховкою на лінію. В другому стояв біля витоку результативних комбінацій.

• 2 вересня

Агротех (Тишківка) – Пенуел (Кривий Ріг) – 9:0 (4:0)
Голи: Соколан, 13, Загальський, 22 (пен.), 29 (пен.), 71, Пастухов, 42, Радченко, 56, Корчинський, 79, 89, Сивак, 90+2
Незабитий пенальті: Лебедєв (ПКР), 53 ‒ воротар

Агротех: Рудик (Козинець, 81), Бовтуненко, Біжко (Добролєжа, 74), Кривошей, Хорольський (Корчинський, 74), Співак, Пастухов (Пісний, 59), Загальський©, Чичиков (Коломієць, 59), Пономаренко (Радченко, 46), Соколан (Сивак, 81). Запасний: Сенчук. Головний тренер: Олександр Мизенко.

Пенуел: Бичко, Паєвський, Шарков, Каюн, Череватий© (Петруніч, 78), Бойко, Мисляй (Остапенко, 62), Солонько (Шкель, 41), Молчанов (Писарєв, 56), Маціюк (Носовський, 52), Лебедєв (Головко, 78). Запасний: Гудаченко. Головний тренер: Олександр Зеленський.

• 13:00; 02.09.2023. Тишківка. Стадіон “Ліцей”. Поле 4; +26С
  • Суддя: Грицай Владислав (Київська обл.)
  • Попередження: Лебедєв, 60

1:0 – довгий пас одного з центрбеків (здається, криворіжця Бовтуненка) не зуміли перервати захисники, Соколан прокинув воротаря й закотив м’яча в порожні ворота Пенуела.

2:0 – Загальський реалізував пенальті за фол воротаря проти Соколана, розвівши його з м’ячем по різних кутах.

3:0 – тепер уже захисник Шарков збив гравця Агротеха Пономаренка, а Загальський з 11-метрового відправив м’яча в ворота. Бичко гадав, але не дістав.

4:0 – гості ледве відбилися після кутового, як Пастухов з-за меж карного майданчика пробив правою ногою під стійку.

Молчанов був збитий воротарем Агротеха, але сам же Рудик парирував удар Лебедєва та мужньо кинувся йому під ноги.

5:0 – багатоходівку господарів з пасу Чичикова завершив виходом на воротаря та влучним ударом Радченко.

6:0 – отримавши пас Пісного метрів за 20 від воріт, Загальський завдав прицільного удару з лівої ноги.

7:0 – після подачі з правого флангу та скидки Соколана Корчинський забив головою в падінні.

8:0 – не встиг воротар Пенуела справитися з ударом головою, як зліва на добивання встиг все той же Корчинський.

9:0 – пройшла хороша передача Загальського на Сивака з правого краю, і Михайло лівою ногою пробив у дальній кут у притирку зі стійкою.

Герой матчу: Ігор Загальський (Агротех)

Три голи та переконлива гра в центрі поля – такий доробок досвідченого півзахисника.

Титан (Одеса) – Зірка (Кропивницький) – 4:2 (1:0)
Голи: Балашов, 40, Васько, 64, Мішуренко, 79, 89 – Лобода, 57, 61

Титан: Даскалиця, Оніщенко, Дубіна, Васько, Лаптєв (Хоренженко, 75), Політило, Слободяк (Ратушняк, 69), Швидерський© (Завозненко, 87), Кондратюк (Іванченко, 65), Балашов (Гузенко, 88), Мішуренко (Бондаренко, 90). Запасні: Лободров. Головний тренер: Юрій Куліш.

Зірка: Травкін, Мачелюк©, Бондар, Стаднік, Марценюк, Манастирний, Кваша, Бурлаченко (Ткач, 72), Лопушенко, Холявко (Палюх, 87), Лобода. Запасні: Нікітчук, Катеринка, Ніколенко. Головний тренер: Самір Гасанов.

• 13:00; 02.09.2023. Одеса. Стадіон “Іван”. Поле 4; +32С
  • Суддя: Дубиківський Сергій (Київська)
  • Попередження: Лопушенко, 63, Стаднік, 77

Навіть укомплектований більш досвідченими гравцями Агротех зазнав поразки в Одесі. Тепер тут програла Зірка, хоча створила чимало проблем Титану й мала шанси забрати в нього очки. Власне, в першому таймі кропивничани могли навіть відкривати рахунок, але буквально в атаці в відповідь отримали м’яч у свої ворота. Мішуренко вдало підіграв Кондратюку, той дав розрізний пас на Балашова, який вискочив на воротаря й пробив у ворота ‒ 1:0 на 40-й хвилині.

Проте після перерви Зірка показала себе в усій красі. Прострілював Холявко, захисник Васько намагався перервати, а вийшла скидка на Лободу. Вадим відразу ж з правої ноги відправив м’яча в ворота ‒ 1:1. Не пройшло й п’яти хвилин, як Титан почав програвати. Тепер Лобода майже в центрі поля обікрав захисника Дубіну, Холявко побіг у контратаку й відпасував з правого краю в центр, де все той же Вадим відправив м’яча в ворота ‒ 1:2. Відзначимо, що Лобода оформив найшвидший дубль поточного чемпіонату – інтервал 57-61 хвилин. Він забив усі (!) чотири голи своєї команди в новому сезоні!

Довелося господарям демонструвати вольові якості. Спершу Лопушенко ціною жовтої картки та штрафного забивати Швидерського, і після навісу Політила Васько буквально заніс м’яча в ворота ‒ 2:2. А в кінцівці зіграв свою роль колишній нападник Інгульця, Кривбасу та низки інших клубів Мішуренко. Спершу Олександр був першим на добиванні після кутового (це 3:2), а через 10 хвилин головою замкнув закидання Ратушняка з правого флангу (4:2).

Герой матчу: Олександр Мішуренко (Титан)

Два голи та участь ще в одній результативній атаці – вирішальний вклад досвідченого нападника.

• 3 вересня

Нафтовик (Охтирка) – Олімпія (Савинці) – 2:1 (1:0)
Голи: Васильченко, 5, Сосєдко, 88 – Фабунмі, 87

Нафтовик: Шварц, Шаповаленко, Покосенко (Хомич, 41), Сосєдко, Бабинін (Васильєв, 65), Кісіль, Лапін©, Мряченко (Грек, 88), Мигаль, Васильченко, Якименко (Назаренко, 81). Запасні: Бірюк, Грабець, Плечій. Головний тренер: Віталій Бала.

Олімпія: Тимофєєв, Бірюк (Кошман, 77), Малик, Богомаз©, Брага (Євтушенко, 64), Почернін (Пономаренко, 64), Павлик (Каретник, 86), Насібулін (Кунєв, 46), Субочев, Ковтун (Алєксєєнко, 60), Солоп (Фабунмі, 46). Запасні: Костенко, Тарганчук. Тренер: Олександр Безуглий.

• 14:00; 03.09.2023. Охтирка. Стадіон “Нафтовик”. Поле 4; +23С
  • Суддя: Скрипник Максим (Київська обл.)
  • Попередження: Брага, 4, Павлик, 38, Лапін, 45+3, Сосєдко, 66, Кісіль, 90

Старожили змагань і реальні претенденти на вищі місця зустрілися на Сумщині. В Охтирці значно краще почали матч саме господарі. Коли арбітр після зіткнення Мигаля та Браги призначив штрафний, Васильченко дуже здорово його виконав. Склалося враження, що воротар Олімпії на якусь мить втратив із поля зору м’яч, тому що пропустив його неподалік від себе ‒ 1:0 на 5-й хвилині.

Далі йшла щільна, напружена та нервова гра. Її перевернули події в кінцівці. Спочатку була надія в савинчан. Навіс Кошмана з лівого флангу пропустили кілька одноклубників і воротар господарів, а от півзахисник Фабунмі на дальній стійці чітко пробив головою ‒ це 1:1. Втім, уже через хвилину святкував Нафтовик. Васильченко заробив і подав кутовий від правого прапорця, а захисник Сосєдко підсік м’яча в дальній кут ‒ 2:1. Це було дуже несподівано для воротаря Тимофєєва. А раніше ж усі втрьох грали за класичний першоліговий Нафтовик…

Герой матчу: Олександр Васильченко (Нафтовик)

Забив сам (зі штрафного) і асистував з кутового під переможний гол.

1 Титан (Одеса) 3 3 0 0 7:3 9
2 Штурм (Іванків, Київська область) 4 2 2 0 11:5 8
3 ↑1 Агротех (Тишківка, Кіровоградська область) 4 2 1 1 16:4 7
4 ↓1 Нафтовик (Охтирка, Сумська область) 3 2 1 0 6:1 7
5 Атлет (Київ) 3 1 0 2 6:5 3
6 Авангард (Лозова, Харківська область) 2 1 0 1 6:7 3
7 Олімпія (Савинці, Полтавська область) 1 0 0 1 1:2 0