Новини :: Чемпіонат ААФУ

Чемпіонат ААФУ

ААФУ: Марамуреш і Подоляни зіграли яскравий матч без переможця

Перенесений матч 11-го туру чемпіонату України серед аматорів у Групі 1, який проходив у Вишковому, що на Закарпатті, ще більше загострив стратегічну боротьбу. Звіт про матч від Sport Arena.

Артур Валерко, Sport Arena.

Після вчорашнього матчу Агрон – Пробій – 2:0 західна група подарувала нам ще один перенесений з осені двобій. При існуючій щільності матч, який проходив у селищі Вишковому, мав величезне значення. До того ж, обидва клуби цікавляться можливістю підвищення в класі та участь у турнірах професіоналів. Отже, очікувалося серйозне протистояння.

Уже в дебюті Марамуреш повів у рахунку. Це Овсянніков протягнув м'яча по правому фланзі та прострілив на Кірєєва, якого захисник гостей Сагайдак зачепив ціною жовтої картки та пенальті. Сам постраждалий ударом з правої розвів м'яча та воротаря – 1:0. Восени Богдан Кірєєв грав за СК Вільхівці, це гол у його дебютному матчі за нову команду в змаганнях ААФУ.

Щоправда, вже за кілька хвилин СК Марамуреш зазнав кадрової втрати – через пошкодження Балога довелося замінити на ще одного новачка, нападника Комісара, він старанно ввійшов у гру і вже невдовзі пробив повз ворота, а пізніше і взагалі був близьким до голу, проте воротар потягнув дуже складний м'яч. Також активний Овсянніков тепер Бейєра запускав через лівий фланг, але м'яч застряг у ногах суперників прямо на куті воротарського майданчика.

Треба віддати належне ФАТ Подоляни, що гості в цій ситуації не здалися й не збавили оберти. Навпаки, на 24 хвилині Мацієвський зарядив у поперечину Марамуреша. По-справжньому ж тернополяни проявили себе після перерви. Спочатку їхній новачок із Першої ліги Проців пішов із лівого флангу й відпасував у центр на Мацієвського, той дав проникаючий пас на Жумігу, який вискочив на воротаря й пробив лівою повз нього в ближній кут — 1:1. Іван має тепер сім голів при чотирьох асистах у цьому чемпіонаті.

А буквально через п’ять хвилин Мацієвський поборовся в центрі поля, Жуміга дав діагональ на лівий фланг на Проціва, а Максим змістився з лівого флангу, підробив м'яча та на виконання пробив правою ногою в дальній кут — 1:2. Ось так дебют для екс-півзахисника тернопільської Ниви!

Це були складні моменти для господарів. Із різних позицій пробивали Мацієвський і Жуміга, який теж зарядив у поперечину. На 84 хвилині ще й Мальський міг забити "гол туру", але здалеку лише трохи не докрутив до воріт з далекої відстані. За цієї хиткої мінімальної переваги Подоляни справедливо вважали, що її треба закріпити. Не вийшло. До того ж, Марамуреш не збирався програвати.

Загострювали Бейєр і Овсянніков, але кілька потужних атак або не отримали гідного завершення, або майстерно переривалися Чубаком і його захисниками. Смачний удар Проскури хвилині десь на 75-й воротар тернополян потягнув у хорошому стрибку. Та все ж уже в компенсований час другого тайму Овсянніков буквально заштовхав лежачи м'яча в ворота після прострілу Боднарука з лівого флангу — 2:2.

Man of the Match: Овсянніков Іван (СК Марамуреш)

Кількох хвилин не вистачило тернополянам, щоб утримати перемогу, а Проціву чи Жумізі – щоб стати найкращим гравцем матчу. Насправді ж це Овсянніков врятував свою команду від поразки в самій кінцівці, а також взяв участь у першій результативній комбінації, яка передувала призначенню та реалізації пенальті.

Марамуреш (Нижня Апша) – Подоляни (Тернопіль) – 2:2 (1:0)

Голи: Кірєєв, 15 (пен.), Овсянніков, 90+1 – Жуміга, 53, Проців, 58

Марамуреш: Коломієць, Цуркан, Слищенко, Степанчук, Ільчук©, Проскура, Гончаров (Брусенцев, 83), Кірєєв, Овсянніков, Бейєр, Балог (Комісар, 19; Боднарук, 68). Запасні: Третяк, Кирпичов, Похил, Ульянко, Басовський. Головний тренер: Зайцев Сергій

Подоляни: Чубак©, Васильченко, Сагайдак, Ткачик, Тарасов, Бутенко (Малащук, 72), Мацієвський, Трух (Дячинський, 46), Мальський, Проців, Жуміга (Тяпкін, 90). Запасні: Новаков, Кірієнко, Падух, Царюк, Співак. Головний тренер: Хоптовий Андрій

14:00; 17.03.2024. 11 тур. Вишково. Стадіон "Тиса". Поле 4; +9С

Суддя: Козак Тарас (Львівська обл.)

Попередження: Сагайдак, 14, Бейєр, 20, Ткачик, 71, Овсянніков, 86, Чубак, 86, Малащук, 89, Кірєєв, 90+3